Veikala noteikumi

Sīkfailu noteikumi Woolofdream E-veikalā

Kas ir sīkfails?

Arī Woolofdream, līdzīgi kā daudzi citi, izmanto par ’’cookies” sauktos sīkfailus, kuru mērķis ir palīdzēt attīstīt mājas lapu un nodrošināt lietotājam labāko pieredzi, kādu var sniegt mājas lapas lietotājam. Sīkfails (cookie) ir neliela apjoma teksta fails, kuru tīmekļa serveris nosūta lietotāja pārlūkprogrammai, un, kas pēc tam tiek saglabāts uz lietotāja datora cietā diska. Sīkfaili paši nenolasa informāciju no lietotāja iekārtas, kā arī neizplata to interneta plašumos.

Kādus sīkfailus izmanto Woolofdream?

Tīmekļa lapas izmanto sīkfailus, lai uzlabotu lietotāja pārvietošanos starp lapām, atvieglotu un paātrinātu mājas lapas izmantošanu. Šīs mājas lapas apmeklējuma rezultātā, Jūsu pārlūkprogramma var saglabāt šāda veida sīkfailus.

Sīkfaili, kas nepieciešami mājas lapas galveno mērķu sasniegšanai

Šie sīkfaili ir ārkārtīgi nepieciešami, lai nodrošinātu lietotājam piekļuvi pakalpojumiem un iespējām, kas tiek sniegti šajā mājas lapā un ir vērsti uz klientu, kā arī, lai izmantotu dažas pazīmes, piemēram, piekļuvei drošām vietnēm. Bez šiem sīkfailiem nebūtu iespējami Jūsu izvēlētie pakalpojumi, tādi kā maksājuma veida izvēle, droša identificēšanās procedūra, piesakoties piekļuvei kontā, un citi bonusi, kas saistās ar klienta konta esamību. Šie sīkfaili ir ļoti svarīgi, lai līdz klientam nonāktu uz viņa atrašanās vietu balstīta informācija par preci, piegādes informācija u.tml.

Funkcionalitātes un darbību nodrošinoši sīkfaili

Šie sīkfaili uzlabo mūsu mājas lapas darbību un funkcionalitāti, bet nav noteikti nepieciešami, lai lapa darbotos. Ar šo sīkfailu palīdzību mājas lapa atpazīst lietotāju un atceras (ja lietotājs to vēlas) klienta datus, kas nepieciešami, lai piekļūtu savam klienta kontam, ļauj noteiktu laiku saglabāt iepirkuma grozam pievienoto preci utt.

Analītika

Woolofdream izmanto plaši pazīstamo Google analītikas programmatūru, un ar tās palīdzību nosaka mājas lapas apmeklētību un nosaka lietotāja ieradumus. Iegūtie dati palīdz mums labāk izprast apmeklētāju ieradumus interneta veikalā, un rada mums iespēju sniegt lietotājam labāko tehnisko risinājumu. Šie sīkfaili tiek izmantoti tikai statistikas apkopošanas nolūkā, un neviens atsevišķs lapas apmeklētājs ar to palīdzību netiek identificēts.

Trešās puses / reklāmas un sociālie mediji

Woolofdream mājas lapā tiek izmantoti dažādu uzticamu trešo pušu sīkfaili. Tas nodrošina lietotājam dalīties ar lapām sociālos tīklos, un attēlot viņam personalizētu un atbilstošu reklāmu. Tādā veidā sīkfaili nodrošina iespēju attēlot reklāmas, piemēram, dažādās Google ja Google partneruzņēmumu platformās. Šie sīkfaili neapkopo Jūs identificējošu informāciju. 

Kā ierobežot sīkfailu izmantošanu vai dzēst tos?

Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu ļauj veikt uzstādījumus, kas ierobežo sīkfailu izmantošanu vai slēdz to. Visas mūsdienu pārlūkprogrammas nodrošina ar sīkfailiem saistītu uzstādījumu optimizēšanu. Tomēr ir jāņem vērā, ka, ierobežojot sīkfailu izmantošanu, kas ir nepieciešami mājas lapas galveno uzdevumu nodrošināšanai, var tikt ietekmētas lietotāja iespējas un/vai pakalpojumu izvēles, kādas piedāvājam mūsu mājas lapā. Vairāk informācijas par sīkfailiem un to izmantošanas ierobežošanu atrodama mājas lapā www.youronlinechoices.com

X